Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Działka budowlana z domkiem letniskowym nad Narwią blisko Serocka

Cena: 110 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Powierzchnia: 1500 m2
Cena za metr: 73.33 zł
Numer ogłoszenia w serwisie: 122
Dodano: 2018.07.27 | ważne do: 2019.04.30 | wyświetleń: 123
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maciej
Telefon: 798 188 177
Lokalizacja
Miasto: Śliski
Ulica: Śliski
Województwo: mazowieckie
Powiat: wyszkowski

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Zapraszam do zainteresowania i obejrzenia ładnej działki budowlanej z domkiem rekreacyjnym, którą mam na sprzedaż. 
Niewątpliwym walorem działki jest jej położenie, w sercu Puszczy Białej, pośród lasów i łąk, w bezpiecznym sąsiedztwie rzeki Narew i tuż obok małej rzeczki Prut. Działka zlokalizowana jest nieopodal Serocka (Śliski gm. Zatory), w malowniczej i spokojnej okolicy, dzieli ją zaledwie 40 minut drogi od stolicy. 
Szczególnie polecam miłośnikom wędkarstwa, wszystkim tym, którzy z dala od zgiełku miasta chcą spokoju i relaksu, aczkolwiek działka nie leży na odludziu, ale blisko wsi i w sąsiedztwie innych posesji rekreacyjnych. 
Działka przeznaczona jest w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową (działka budowlana), ale posiada także walory rekreacyjne. Jest ogrodzona, wyposażona w wodę i prąd. Działka jest w kształcie prostokąta, powierzchnia 1400 m. kw. pozwala na dalszą rozbudowę infrastruktury rekreacyjnej. 
Na działce znajduje się niewielki domek letniskowy, budowany w tym roku, wyposażony w łazienkę, aneks kuchenny i miejsce do spania, wnętrze jest nowe i estetyczne. Walorem domku jest duży, zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe i zieleń. Cała działka jest zadbana, częściowo zagospodarowana zielenią, prowadzi do niej utwardzona droga. Na nabywcę czeka miejsce przygotowane do ogniska, z ławkami i stołem, jest też dodatkowa, tradycyjna toaleta ogrodowa. 
Jako właściciel (uregulowana sytuacja prawna, księgi wieczyste) zapraszam do obejrzenia w każdej chwili, cena podlega negocjacjom, domek do zamieszkania od momentu zakupu, a wokół rzeki pełne ryb, lasy pełne grzybów i życzliwi sąsiedzi. Okolica bezpieczna, sielska i wymarzona do odpoczynku.

Reklama

Aktualności