Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Zachwycające Siedlisko Marzeń bezpośrednio

Cena: 1 250 000 PLN
Powierzchnia: 660 m2
Cena za metr: 1 893.94 zł
Numer ogłoszenia w serwisie: 131
Dodano: 2018.07.28 | ważne do: 2019.02.28 | wyświetleń: 98
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Tomasz Suska
Telefon: 603 050 030
Lokalizacja
Miasto: Dzierżążno Małe
Ulica: Dzierżążno Małe
Województwo: wielkopolskie
Powiat: Poznań
Informacje szczegółowe
Rodzaj zabudowy wolnostojący
Liczba pięter 1 piętro
Liczba pokoi 10
Powierzchnia działki 67800
Stan wykończenia do zamieszkania
Okolica
Jezioro
Dojazd
Utwardzony
Media
Prąd, Woda, Internet

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

ZACHWYCAJĄCE SIEDLISKO MARZEŃ

bezpośrednio

 

Siedlisko na kolonii wsi Dzięrżązno Małe (styk Wielkopolski i Zachodniopomorskiego). W otulinie kompleksu leśnego między Puszczami Notecką i Drawską. Z dwoma całorocznymi domami. W sumie 660 m2pow. mieszkalnej i 6,78 ha działek. Siedlisko daje gwarancję wygodnego, spokojnego życia przez cały rok i niesie ogromny potencjał. Układ nieruchomości zaprasza do prowadzenia działalności typu: pensjonat lub hotel, ośrodek warsztatowy, miejsce pracy twórczej itp. Można tu także prowadzić działalność rolniczą. Wszystkie te funkcje da się połączyć – przestrzeni wystarczy na realizację wielu celów i marzeń.

 

BUDYNEK 1: Wybudowany w 2007 r. o pow. zabud. 398,88 m2w układzie pensjonatu (salon, część gościnna, część mieszkalna). Ocieplony, kryty dachówką. 4 źródła ciepła: piec gazowy, piec na drewno (Holzgas), solary, kominek. Poddasze gotowe do adaptacji. Internet i TV sat.

 

BUDYNEK 2: Adaptowany w 2012 r. Piętrowy. Pow. użyt. 354,25 m2. Przestronne wnętrza. Świetna termoizolacja. Kryty dachówką. 3 źródła ciepła: piec na eko-groszek/pelety, solary, kominek. Częściowo podpiwniczony.

 

Siedlisko posiada: własną studnię (12m), szambo z rozsączeniem, ciekawy i piękny drzewostan, zespół stawów, tereny ogrodowe, wiatę z paleniskiem, miejsca na ogniska, niewielkie boisko, a nawet odosobniony zakątek za rzeczką.

 

Wokół ogromne kompleksy leśne. Leśne jeziora w zasięgu wycieczki rowerowej. W promieniu 25 km więcej jezior i mnóstwo malowniczych miejsc (jak Puszcza Notecka czy meandry Bukówki). 60 km do Piły, 100 km do Poznania, 170 km nad morze.

 

Powierzchnia działek rolnych pozwala przejść na KRUS.

 

Siedlisko znajduje się na terenie krajobrazu chronionego. W bezpośrednim sąsiedztwie wydawane są pozwolenia na kupno nieruchomości rolniczych osobom bez uprawnień, z dowolnej części Polski. Zapraszamy wszystkich!

Podobne oferty

Reklama

Aktualności